WordPress Admin Paneli HTTP 500 Hatası

WordPress Admin Paneli HTTP 500 Hatası

Çeşitli nedenlerden; websitenizin sunucusunu taşıma, wordpress güncellemesi, tema güncellemesi, PHP sürümü güncelleme gibi durumlardan ortaya çıkan HTTP 500 Error veya “Websitesi sizi çok fazla kez yönlendirdi” hataları çözümüne gelelim;

Öncelikle .htaccess dosyasını bi’ kontrol edin.. Mevcut .htaccess dosyanızı yedekleyin, ardından boş bir .htaccess dosyasını sunucuya gönderin. Eğer hata devam ediyorsa veya diğer sayfalar da 404 hatası almaya başladıysanız; eski .htaccess dosyanızı sunucuya geri atın.

Yukarıdaki adım işe yaramadıysa bu tek çözümdür; her ihtimale karşın websitenizin sunucuda bulunan dizine olan tüm dosyalarınızı bilgisayarınza yedekleyin. Daha sonra, mevcut WordPress sürümünüze uygun wordpress dosyalarınızı bilgisayarınıza indirin. Buraya Tıklayarak uygun WordPress sürümünüzü indirebilirsiniz. İndirdiğiniz WordPress dosyalarını, Config.php hariç hepsini sunucuda sitenizin bulunduğu dizine atın ve tüm dosyaları değiştirin. Ardından, sitenizi açıp Admin Paneline girebilirsiniz.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir