Instagram Hikayelere Gizlice Bakma

Instagram Hikayelere Gizlice Bakma

Çoğumuz, Instagram’ı artık aktif olarak kullanıyoruz. Özellikle, Instagram’ın en sevilen özelliği olan Hikayer (Stories) kısmını çoğu kullanıcı aktif olarak kullanıyor. Tabii, bu özellikte kullanıcı hikaye paylaştığında hikayesine bakan kullanıcıyı görebiliyor. Peki, bir kullanıcı birinin hikayesine baktığını gizleyebilir mi? Evet, gizleyebilir. Bunun için çeşitli yollar mevcut; 

IG Stories for Instagram™ (Chrome Eklentisi)

IG Stories for Instagram

Öncelikle bu eklentiyi kullanmak için PC üzerinden Chrome tarayıcısına sahip olmanız gerekiyor. Ardından, Buraya tıklayarak eklentiyi Chrome’a ekleyebilirsiniz. Bu işlemden sonra, Instagrama giriş yapın, yukarıda Stories kısmı ayrı olarak gözükecek, oradan dilediğiniz kişinin hikayesini indirebilir, haberi olmadan hikayesine bakabilirsiniz.

Instander APK

Instander

Eğer Android işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız normal Instagram uygulaması yerine Instander kullanabilirsiniz. Instander, orijinal Instagram uygulaması düzenlenerek oluşturulmuştur. Ayrıca, bu uygulama ile mesajları gördüğünüzü, yazıyor bilgilerini gizleyebilir, hikaye kalitelerini arttırabilir, dilediğiniz kişinin postunu, hikayesini indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamada reklamlar devredışı bırakılmıştır. Buraya tıklayarak ilgili uygulamayı indirebilirsiniz, yüklemeden önce normal Instagram uygulamasını kaldırmanız gerekmektedir.

NOT: Instander uygulaması orijinal Instagram uygulamasından bağımsızdır. Uygulamayı kullanmadan önce hesabınızdaki tüm güvenlik önlemlerini almanızı, özellikle giriş yaparken çift doğrulama fonksiyonunu aktif etmenizi tavsiye ederim. Uygulamayı kullanmanız herhangi bir güvenlik sorununa sebep olacağını düşünmüyorum, ancak oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta yaşanacak sorundan sorumlu değilim. Herhangi bir sorunuzda yorum bırakabilirsiniz.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir